Odvaha ke smyslnosti
19&20. 11.2022
(2 dny workshop)
S Berrak Yedek a Kateřinou Ledvinkovou


Během víkendu naplněného tichem se potkáme se smyslností v pohybu…
… Smyslnost jako možnost pravdivě a otevřeně vnímat sebe sama a svobodně reagovat na to, co jsme objevili. Následovat impuls v jeho celistvosti. 
 
Víkendem Vás provedou Berrak a  Kateřina. Jejich přístupy se v mnohém prolínají, ale zároveň každá přináší svůj osobitý způsob vnímání smyslnosti. 
Připravena jsou různá cvičení a pohybové improvizace, které pomohou zažívat tělo vědomě. Budeme fyzicky zkoumat, co potřebujeme k tomu, abychom se mohli pohybu odevzdat a zároveň zůstali vnímaví. Možná se objeví i hluboká radost z pohybu. Radost z vědomí, že pokud se v pohybu plně prožíváme, už vlastně tančíme, aniž bychom o to museli usilovat.
 
Co nás bude vést a inspirovat:
hledání ticha v sobě
respektování vlastního času
odevzdání se jemnosti
otevření se vnímavosti
zkoumání vlastního i vzájemného dotyku 
improvizovaný pohyb
hledání naší animality
 
Pro nás samotné je každý tichý víkend věnovaný smyslnosti cestou pozorného naslouchání a odvahy směřovat účastníky tam, kam nás energie pohybu a každý jeden z Vás povede. A proto… Odvaha ke smyslnosti.
 
Těšíme se na Vás!
Berrak a Kateřina


Cena víkendu (zahrnuje program, pití a občerstvení) je 5000,-Kč za osobu.Nevratná záloha ve výši 1000,-Kč se platí při registraci, doplatek nejpozději při zahájení víkendu.
Zvýhodněná registrace: 4000 Kč. (Registrujte se do 10. listopadu za zvýhodněnou cenu. Je požadována nevratná záloha předem 1000 Kč)
2 dny od 10:00 d0 18:00