top of page

prostory

Prostory Limpid Works byly navrženy architektem Marcem Maiem. Celková rozloha je 430 m2, rozdělená do dvou podlaží. Zázemí studia zahrnuje recepci, dvě šatny se zamykatelnými skříňkami, toalety a sprchy s podlahovým vytápěním. Celý prostor má bezbariérový přístup.
Prostor tvoří dvě větší a  jedno menší studio a multifunkční atelier. Obě větší studia jsou vybavena dubovými podlahami Boflex, které jsou určeny speciálně pro taneční a pohybové aktivity. Mají specifické osvětlení a profesionální zvukový systém. Mezi studii v prvním patře je relaxační prostor s knihami, polštáři a měkkým kobercem. Celý prostor je vybaven klimatizací a ústředním topením.
V době, kdy neprobíhají pravidelné kurzy, workshopy a akce, jsou všechna studia k dispozici na pravidelný nebo jednorázový pronájem. Je možné si pronajmout jednotlivá studia samostatně nebo celý prostor. Rádi Vám dle vašich potřeb připravíme individuální nabídku pronájmu. Prosíme, kontaktujte Věru na emailu office@limpidworks.com pro další informace. Nebo se přijďte na prostor podívat osobně.

STUDIO 1,  88 m 2

Toto studio s výměrou 88m2 a velkým zrcadlem se nachází v přízemí hned za šatnami a toaletami. K dispozici je plně vybavený zvukový systém s profesionálními reproduktory JBL s 6-ti kanálovým mixážním pultem a profesionálním projektorem a piano. Součastí je i kuchyňský kout s vodou a vybavením na přípravu čaje a kávy.
Okna ve studiu směřují do zahrady ve vnitrobloku.

STUDIO 2,  110 m 2

Přístup do tohoto studia v prvním patře vede po schodišti z prostoru recepce. Velikost studia je 110m2. Je zde umístěn klavír a nechybí profesionální zvukový systém s reproduktory JBL a 6-ti kanálový mixážní pult. Okna směřují k zahradě ve vnitrobloku a ze studia je přístup na terasu. K dispozici je rovněž kuchyňský kout s vodou a vybavením na přípravu čaje a kávy.

STUDIO 3,  30 m 2

Toto studio se nachází ve druhém patře přímo naproti studiu 2, přístupné je z relaxačního prostoru. Je zde umístěn krytý sprchový kout. Všechna okna směřují do zahrady na terase. Vzhledem k ploše o velikosti 30 m2 je toto studio vhodné pro individuální hodiny a konzultace.

Ateliér, 38 m 2

To je krásná a světlá místnost o rozloze 38m2. Nachází se v klidné zadní části studia. Je navržena jako multifunkční ateliér pro výtvarné umění, tvůrčí pracovní setkání, psaní a hudební setkání. Tento prostor může být prázdný nebo vybaven židlemi a velkými kreslicími a/nebo psacími stoly. Podlahy jsou dubové. Okna do zahrady ve vnitrobloku poskytují celý den dostatek slunečního světla.

Společné prostory

bottom of page