top of page

Co je Limpid Works?

Stručná historie

 

Limpid Works funguje dnes jako centrum pro somatické dialogy. Ale trvalo mnoho let různorodých zkušeností, setkání a spoluprací, aby mohlo vzniknout něco, co je nyní s námi skutečně v souladu. Jsme velmi vděční a šťastní, že můžeme pracovat jako tým.

Každý den se zde něco děje: naleznete u nás soukromé lekce i skupinové programy a workshopy. Většina z našich aktivit je určena všem, kdo touží po velmi individuálním a intimním prožitku ze svého těla a mysli, těm, kdo chtějí pracovat se svým tělem v tanci a pohybu nebo jen tak pobýt a potěšit se naší malou knihovnou.Gigi a Fifi jsou tu pro Vás, aby Vám při Vašem pobytu u nás nabídly extra porci péče a lásky.

 

A my se budeme celým srdcem snažit učinit Váš zážitek v Limpid Works výjimečným.

 

Zde jsme (v abecedním pořadí):

 

Berrak, Fifi, Gigi, Gunes, Kateřina, Martin, Věrka

Kdo jsme?

berrak.jpeg

Berrak Yedek

Zakladatelka & ředitelka

Berrak je zakladatelka Limpid Works a autorka metody somatického dialogu. Má bohaté zkušenosti v oblasti tance, působila jako performerka, choreografka a taneční pedagožka. Již mnoho let se této metodě věnuje na soukromých lekcích i skupinových workshopech.

WhatsApp Image 2023-01-25 at 18.31.56 copy.jpeg

Fifi

Quality Control Manager

 

Fifi dohlíží na dodržování vysokých standardů kvality poskytovaných služeb i prostoru našeho studia. Uzná-li to za nutné, může namátkově zkontrolovat také pracovníky či návštěvníky studia.

WhatsApp Image 2023-01-25 at 18.14.56 (5).jpeg

Gigi

Terapautka

 

Gigi je zkušená lektorka mindfulness a terapeutka dobrovolnice. Před Vaší lekcí či po ní je připravena nabídnout Vám vřelost, útěchu, podporu a nekonečnou něhu.

312741716_435151098769854_3740536717223051276_n.jpg

Günes Coban

Projektová manažerka

 

Güneş organizuje pravidelné kurzy, akce a workshopy. Podílí se na vytváření celkové koncepce Limpid Works. Pokud chcete v Limpid Works uspořádat vlastní kurz, nebo máte nápad na spolupráci, ozvěte se Güneş!

Více o Güneş Çoban

Více o jejím projektu Anatolian Design

Katerina_photo01.jpg

Kateřina Ledvinková

Pohybová lektorka

Kateřina ve studiu nabízí soukromé lekce somatické práce s názvem Somatic Healing. Současně je také asistentkou výcviku Somatic Dialogue Facilitators Program. S radostí přispívá svým pojetím k atmosféře Limpid Works.

Více o Somatic Healing

Martin_photo03.jpg

Martin Ledvinka

Facilitátor spontánní hry

Martin čerpá z klidu a bezpečí prostoru Limpid Works při své práci s dětmi a rodinami. Program Healing Game rozvíjí potenciál a sebevědomí dětí skrze společnou spontánní hru a dospělým nabízí možnost objevovat svou vlastní hravost i její limity.

Více o Healing Game

Vera profile.jpg

Věra Veselá

Účetnictví

Věra se od samého začátku Limpid Works stará o veškerou administrativu. Vaší fakturu Vám vystaví právě ona.

naše studio

bottom of page