Co je Limpid Works?
Odjakživa bylo mým snem vytvořit čistý a klidný prostor, který funguje zcela bez příkras a vznešených slov. Prostor, který je sám otevřený všem možnostem, a tyto možnosti do něj přinášejí až lidé - jeho návštěvníci. 
 
Jako tanečnice ráda zkoumám hranice a schopnosti lidského těla prostřednictvím pohybu. Miluji tanec, do kterého se dá ponořit stejně hluboce jako do meditace. Věřím, že právě díky tomu ponoru jsme schopni najít přirozeně zdroj vlastní existence, ať už si pod tím představíte cokoli. V mé práci se snažím tyto prožitky zprostředkovat všem, kteří touží po osvobození a příblížení se vlastní autenticitě. 
 
Berrak Yedek, zakladatelka, lektorka a umělecká ředitelka prostoru Limpid Works

 

Co nabízíme?

V Limpid Works nabízíme lekce a kurzy práce s tělem, pohybem a tancem.  Všechny praktiky mají za cíl spojit tělo, ducha a emoce spolu s vaší představivostí a naučit se přistupovat k životu spíše celkovým pochopením a prožíváním, namísto analytické a izolované cesty. 

Zde můžete zlepšit své pohybové dovednosti, kreativitu, pracovat na vašem pohybovém výrazu, naučit se tancovat svým autentickým způsobem, užít si tanec, bavit se. Snažíme se zde vytvořit čas a prostor k léčení sebe sama a znovuobjevování vlastní představivosti. 

 

Kdo jsme?

berrak.jpeg

Berrak Yedek

Zakladatelka, umělecká ředitelka & vaše příští pohybová lektorka

Berrak se mnoho let vzdělávala a cestovala, aby se stala tanečnicí, choreografkou a lektorkou tance a pohybu. Jelikož žije dlouhodobě v Praze, rozhodla se realizovat svůj sen a založila Limpid Works studio, kde se každý den věnuje výuce skupinových i soukromých lekcí. O jejích metodách si můžete přečíst víc na dalších stránkách tohoto webu. 

Více o projektech Berrak Yedek a její profesionální kariéře

Berrak stojí také jako choreografka a autorka za rituální taneční performancí "Let Me Be", kterou ztvárnila tanečnice Beliz Demircioglu a nasvítil Jan Komárek. Toto ojedinělé představení můžete vidět jednou za čtvrt roku v Divadle Kampa (pro předprodej navštivte www.divadlokampa.cz).

Více o Let Me be

IMG_7171.JPG

Kateina Ledvinková

Pohybová lektorka

Kateina ve studiu nabízí soukromé lekce somatické práce s názvem Somatic Healing. Souasn je také asistentkou výcviku Somatic Dialogue Facilitators Program. S radostí pispívá svým pojetím k atmosfée Limpid Works.
Více o Somatic Healing

IMG-20220805-WA0025.jpg

Güneş Çoban

Projektová manažerka

Güneş organizuje pravidelné kurzy, akce a workshopy. Podílí se na vytváření celkové koncepce Limpid Works. Pokud chcete v Limpid Works uspořádat vlastní kurz, nebo máte nápad na spolupráci, ozvěte se Güneş! 
Více o Güneş Çoban
Více o jejím projektu Anatolian Design

healing_game_tisk.png
Limpid Works spolupracuje také s Divadlem Kampa  a Giving Voice.
photo.jpg
unnamed.png