top of page
DAN_1713__.jpg

oriental feminine

Čtvrtek 18:00 - 19:15

Naučte se milovat své břicho
Hledáte pochopení vlastního těla a pohybu? Chcete zvýšit ladnost svého pohybu? Rády byste zažily orientální přístup k ženskosti? 
Technika, kterou nabízím, jsou principy tureckého tradičního břišního tance, folklóru i dervišské školy. Všechna cvičení jsou výsledkem dlouholetých zkušeností a experimentování v různých tradičních stylech, které kombinuji se současnými technikami. Výsledkem je zdravá a efektivní praxe. A teď to nejdůležitější: je skoro naší povinností zažít hlubokou radost z pohybu pánve a naučit se milovat vlastní břicho! ~ Berrak Yedek

Kurz je vhodný pro ženy, které hledají pochopení k vlastnímu tělu a pohybu, a rády by zažily přístup k ženství skrze orientální tradice. Základním kamenem jsou pohyby pánve a břicha na milion různých způsobů. 

Lekce se zaměřují na pohybové principy tak, aby obohatily rozsah pohybu každého člověka, což mu umožní získat pružnost v kloubech, silnější spojení mezi částmi těla a celkový pocit větší kontroly nad pohybem svalů a kloubů. Ve výuce budeme intenzivně pracovat s hudbou a rytmem, poslechem a interpretací hudby, a nalezením cesty k individuálnímu projevu. Účastníci budou také mít příležitost nalézt svou osobní estetiku pohybu.

Co na sebe: Pohodlné taneční oblečení, případně dlouhé široké tričko a tenký šál, ponožky. Prosím, nenoste s sebou klasické kostýmy pro břišní tanec. 


PRAVIDELNÉ LEKCE V SEZONĚ 2018/2019: čtvrtky 18:00 - 19:30*
*** V některých datech nebude probíhat výuka kvůli pracovním cestám do zahraničí. V takovém případě budou zde tyto termíny uvedeny.
CENA: Jednorázový vstup 300 Kč, Limpid Card balíček 10 předplacených lekcí 2500 Kč
REGISTRACE: Pokud chcete přijít na jednorázovou lekci, přijďte jen tak bez registrace (platba na místě pouze v hotovosti). Pokud máte zájem o zakoupení balíčku na Limpid kartu, napište na office@limpidworks.com
bottom of page