• Facebook Social Icon
DAN_4988.jpg
Současný tanec  & improvizace
open class
Čtvrtek 10:00 - 12:00
Otevřené hodiny pro tanečníky a herce
Speciální lekce pro taneční profesionály, herce a neprofesionální tanečníky, kteří mají větší zkušenost s pohybem a taneční praxí.
 
“Po mnoha letech individuální práce mi začal chybět prostor a čas, kde si můžeme hrát s pohybem, zkoumat ho a přetvářet v přítomnosti ostatních tanečníků. Vytvořila jsem ve svém studiu prostor a čas na taneční setkání, kde můžeme společně pracovat bez všech předsudků a soutěživosti. Ráda pro všechny navrhnu lekce, abychom si společně zatančili a mohli se ponořit hlouběji do vlastních prožitků, protože si sama užívám předávání vlastních zkušeností. Doufám, že díky těmto setkáním budeme moct všichni trochu vyrůst.” Berrak Yedek
 
Tyto skupinové lekce slouží k předávání základních technik současného tance. Začneme s dlouhou improvizační částí, ve které prozkoumáme páteř a její souvislosti s končetinami. Druhá část kurzu je zaměřena na cvičení současných tanečních technik: posilování centra, propojení částí těla, zaměření na koordinaci a gravitaci, na dynamiku, otočky atd. Závěrečná část je zaměřena na protahování svalů a práce na meridiánech. Obsah struktury každé lekce se bude měnit podle potřeb účastníků.
 
CO NA SEBE: Pohodlné různě navrstvené oblečení, budeme vždy začínat cvičením na zemi a postupně se zvedat. Ponožky dle vlastní potřeby.
CENA: Jednorázový příspěvek za účast: 200 Kč. Pozor na tyto lekce není možné použít přeplacenou Limpid Card.
PRAVIDELNÉ LEKCE V SEZONĚ 2018/2019: čtvrtek 10:00 - 12:00*
*** V některých datech nebude probíhat výuka kvůli pracovním cestám do zahraničí. V takovém případě budou zde tyto termíny uvedeny.​
Chcete zkusit současný tanec a improvizaci v soukromí individuální lekce?