top of page

Individuální práce má největší přínos, pokud je pravidelná. Po první hodině si prosím domluvte se svou lektorkou rozvrh na míru

STORNO PODMÍNKY A PLATBA: Upozorňujeme, že rezervaci je možné zrušit nebo přesunout pouze 48 hodin předem. Při kratším zrušení vám budeme účtovat 50 % z vaší ceny. Platba za lekci probíhá buď hotově na hodině, nebo bankovním převodem na fakturu za více lekcí.

Doporučujeme Vám se na našich stránkách zaregistrovat, abyste mohli jednoduše prohlížet, přesouvat či rušit své rezervace bez nutnosti nás kontaktovat. Pro přihlášení a registraci můžete využít tlačítko v levém rohu záhlaví této stránky.

LEKCE ONLINE:

Co budete prakticky a technicky potřebovat? V prvé řadě je potřeba vytvořit u Vás doma čas a prostor, kde budete moci pracovat v klidu a osamotě. Dále budete potřebovat Váš počítač nebo notebook - elektronicky obdržíte odkaz a heslo. Po kliknutí na odkaz a zadání hesla se na obrazovce objeví Vaše lektorka. Váš počítač musí mít funkční kameru a mikrofon. Před samotnou schůzkou můžeme samozřejmě telefonicky probrat všechny praktické detaily.

bottom of page