Online Sessions:
Co budete prakticky a technicky potřebovat? V prvé řadě je potřeba vytvořit u vás doma čas a prostor pro klid a osamění. Dále budete potřebovat váš počítač nebo notebook - elektronicky obdržíte odkaz a heslo. Po kliknutí na odkaz a zadání hesla se na obrazovce objevím já. Váš počítač musí mít fuknční kametu a mikrofon. Samozřejmě můžeme telefonicky pobrat praktické detaily před samotnou schůzkou. 
~~~~~~~~
Practically and technically you will need to create a time and a space for yourself in your home, where you can be with your computer. You will receive a link and a password, and after clicking on the link and entering the password you will see me appear on your screen. Your computer will need to have a camera and a microphone. We're ready also to speak about it beforehand so that you can prepare yourself for the session.

Nový rozvrh volných termínů pro sezonu červenec-prosinec 2021 bude zveřejněn v červnu.

New schedule will be announced in June for the new season (July-December 2021).
STORNO PODMÍNKY A PLATBA: Upozorňujeme, že rezervaci je možné zrušit nebo přesunout pouze 24 hodin předem. Při kratším zrušení vám budeme účtovat 50% z vaší ceny. Platba za lekci probíhá buď hotově na hodině, nebo bankovním převodem na fakturu za více lekcí. 
CANCELLATION & PAYMENT: Cancellation of a session must be made AT LEAST 24 hours prior to the scheduled lesson. Otherwise, we are obliged to charge you 50%. Payments are cash only or by bank transfer - let us know if you want to issue an invoice.